Lajmet e fundit nga sporti

3 days ago · Triumfojnë Struga dhe Shkupi, Shkëndij

The Venturi Astrolab is a sporty, energy-autonomous concept vehicle. Read about the Venturi Astrolab and learn how it harnesses solar energy. Advertisement Venturi Automobiles is a...A fascinating article that helps you to understand the basics of special relativity! Learn all about special relativity at HowStuffWorks. Advertisement If you are a fan of science ...In 1969-70, the Mustang had it all -- except buyers. Learn all about the personalities, the designs, and the setbacks for 1969 and 1970 Ford Mustangs. Advertisement As rapidly as t...

Did you know?

News24 Live është një kanal televiziv i pavarur që transmeton lajme të freskëta dhe të besueshme nga Shqipëria, Kosova, rajoni dhe bota. Në këtë faqe mund të shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë të News24 Live, të cilin mund ta ndiqni edhe në platformën e Balkanweb.com, një portal i pavarur shqiptar. Shikoni News24 Live …LAJMI I FUNDIT: Futboll . ... Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t ...Lajmet e fundit. 22:56 Horoskopi ditor për të Shtunën, 9 Mars 2024. 22:32 Tronditëse/ Shqipëri, çdo muaj vritet një grua nga familjarët apo partneri. ... VIDEO/ “Perla” e shënuar nga Edon Zhegrova bën xhiron e rrjeteve sociale. 15:33 Italia kryeson renditjen e UEFA-s, për klube udhëheq Manchester City.LAJME. Ne plan te pare; Lajme Zyrtare; Merkato; Nga Stervitja; Te rinjte; Notat; RUBRIKA. Shtypi i Dites; ... Ka ardhur pak me pare nje komunikate teper e ashper nga Curva Nord pas rezultateve negative te Interit gjate koheve te fundit. Ky ka qene mesazhi i tyre: “Kupa E italise, kalimi ne Champions dhe nje nga kater vendet e …The Volkswagen Karmann-Ghia put a stylish Italian body over the humble VW Beetle. Check out a profile and pictures of the Volkswagen Karmann-Ghia. Advertisement The Volkswagen Karm...In less than a month, the country has sentenced two outspoken bloggers to lengthy prison terms. When she was just 20, Tran Thi Nga, shown above, got a job as a live-in domestic wor...Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Kombëtarja e Izraelit ka mbajtur konferencë për media para ndeshjes së nesërme ndaj Kosovës. Kosova e pret Izraelin në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45.Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditMohamed Barakat, një nga legjendat e futbollit palestinez është vrarë nga bombardimet izraelite në shtëpinë e tij në Khan Younis. Mediat bëjnë me dije se bombat izraelite goditën shtëpinë e familjes së futbollistit, pasditen e të hënës ku ai banonte i vetëm.Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti3 days ago · Triumfojnë Struga dhe Shkupi, Shkëndija ndalet nga Voska në Tetovë March 10, 2024 Tabela në Superligë pas javës së 24-të, vazhdon “lufta” mes Ballkanit dhe Llapit për titull Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Aktualisht ne Zvicer jetojne mbi 3196 qyetetare nga Shqiperia, kurse nga Kosova rreth 250.000. Ne baze te këtyre statistikave, ketij proporcioni, nëse në burgjet zvicerane jane 285 shqiptare nga Shqiperia, atehere ne keto burgje duhet te jenë mbi 25 mije kosovarë e jo vetem 58 sish, shkruan gazeta zvicerane ne shqip …VIDEO/ 15-vjeçari me spektrin e autizmit tentoi ta sulmonte, polici e qëllon për vdekje me armë. Një djalë 15-vjeçar me autizëm u qëllua dhe u vra nga një oficer policie në Kaliforni, SHBA, pasi i mituri e sulmoi me një mjet kopshti. Ngjarja u dokumentua nga kamera në trup e policit. Incidenti ndodhi të shtunën pasdite.Siç raporton “Mundo Deportivo” ndër emrat e kërkuar nga Karlo Ançeloti për merkaton e verës është ai i Lautaro Martinezit. Trajneri është një nga adhuruesit e 25-vjeçarit, për të cilin është i bindur se ka të gjitha cilësitë e goleadorit që i shkojnë për shtat skuadrës madrilene.Të gjitha nga Sporti . Sport Asllani shënon për Interin (VIDEO) March 4, 2024 . Sport ... Podujeva Sot është media e parë në informacionet e fundit lokale dhe kombëtare. Lajmet tona, çdo ditë, informojnë më shumë se 50 mijë njerëz nga tërë bota. Të fundit ; Më të lexuarat ; Sport ...EKSKLUZIVE/ Nga raporti me Demin te pengu, rrëfehet ish-Aksident i rëndë në Kollar të Kër The Venturi Astrolab is a sporty, energy-autonomous concept vehicle. Read about the Venturi Astrolab and learn how it harnesses solar energy. Advertisement Venturi Automobiles is a... Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet m Owner's capital includes any of the investments, profits, retained earnings and other funds that belong to the company owner. When recording owner's capital, you can use a special ...Lajmet e Fundit nga Sporti. Shpërndaje: Të premten (nesër) do të mbahet grumbullimi i dytë i Kosovës U16 në konkurrencën e meshkujve. Grumbullimi do të bëhet në palestrën “Don Bosko” nga ora 16:00. Ky është grumbullimi i dytë i kësaj grup-moshe dhe do t’i ndihmojë përzgjedhësit Valentin Spaqi të shohë nga afër ... Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomi

Trajnim dhe Konsulencë Prishtinë Pozita te lira: 1 14 ditë të mbetura. Banulla Bespoke Ltd. Remote Administrative Assistant. Administratë Kosovë Pozita te lira: 1 27 ditë të mbetura. EA Nordic Sales SHPK. Agjent/e. Shërbime te Klientëve Kosovë Pozita te lira: 2 26 ditë të mbetura. AutoMita shpk. Auto Larje. Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Përfaqësuesja e Kosovës, meshkujt, është mposhtur në ndeshjen çerekfinale të Kampionatit Ballkanik te volejbollit në rërë, pas një rrugëtimi impresiv në këtë garë ku morën pjesë ekipet më …The Volkswagen Karmann-Ghia put a stylish Italian body over the humble VW Beetle. Check out a profile and pictures of the Volkswagen Karmann-Ghia. Advertisement The Volkswagen Karm...Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

Juventusi është klub futbollistik italian i bazuar në Torino. Është themeluar në vitin 1897 nga një grup studentësh torinezë, ndërsa nga viti 1923 është menaxhuar nga familja Agnelli. Është klubi i tretë më i vjetër në Itali. Historikisht, Juventusi është klubi më i suksesshëm në futbollin italian dhe njëri prej laureatëve dhe më të rëndësishmëve globalisht. I ...In less than a month, the country has sentenced two outspoken bloggers to lengthy prison terms. When she was just 20, Tran Thi Nga, shown above, got a job as a live-in domestic wor...…

Reader Q&A - also see RECOMMENDED ARTICLES & FAQs. VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerë. Possible cause: Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Ministria e Kulturës.

Tripletë nga stoli, Bruno Gomesh frymëzon Vllazninë: Jemi për titull. Mbrojtja për t’u ribërë, Hoxhallari tremb Tiranën. Dinamo humbet Gudiabin, si finale kundër Teutës. Xhambazi: Skënderbeu i mund shkodranët. Karakaçi: Vendi i parë, detyrim për Elbasanin. Mekanizmat e Shehit, si po ndryshon Partizani Çështja e dinarit, DASH: Bisedimet për rregulloren e BQK-së të vazhdojnë me urgjencë Bayerni e dëshiron Zidanin si trajner; Një treshe nga gjysma e fushës në sekondën e fundit i jep fitoren Clevelandit përballë Dallasit (Video) “Festa e çmendur” e Muriqit me shokë në dhomën e zhveshjes pas kualifikimit në finale LAJMI I FUNDIT: Futboll . ... Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t ...

Me një fitore të kuqtë presin biletën me dy ndeshje nga fundi dhe Liverpuli do të kërkojë të bëjë pikërisht këtë. Klop u ndal të komentonte edhe situatën e Luis Diazit, i cili ka udhëtuar sërish me skuadrën dhe po përjeton orët e fundit të tmerrit për babanë e tij të marrë peng në Kolumbi, i cili pritet të lirohet këto orë. Të gjitha lajmet • KosovaPress. Të gjitha lajmet. Ngjarjet e datës 3 mars. Në kuadër të Epopesë së UÇK-së, Komuna e Skenderajt organizon aktivitetin Meeting Off Road Drenica, itinerari i rrugëtimit: rruga “Fadil Rrustemi”, Kompleksi përkujtimor. (Ora 09:00-11:00) Në kuadër të Epopesë së UÇK-së, Komuna e Skenderajt ... VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerësohet me çmim nga KOKSH 29 Dhjetor, 2023 VOLEJBOLL/ Trofetë e 2023-shit në sportin e rrjetës, Partizani dhe Tirana rrëmbyen titujt

Erdogan tërhiqet nga politika: Zgjedhjet e This tutorial shows you how to use WordPress and WooCommerce to create a fully-customizable online store at minimal cost. Step by step from setup to finish. Learn to Use WooCommerc... Aeroplanët e aleancës ndjekin ata rusë mbi DLAJM I FUNDIT/ Anthony Joshua hedh përtokë 3 her Teuta u eliminua nga Kupa e Shqipërisë në mënyrë dramatike. Deri pak sekonda para fundit të ndeshjes me Tiranën ishte e kualifikuar, por në ... Kryesore - Lajme Lajmet e fundit Lajmi i fundit Te fundit Ne fokus Opinion Politike Aktualitet Argument Kronike Dossier Ekonomi. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më s Lajme sportive: Të fundit. TEAM OF THE WEEK. FFK Superliga. Superliga - Formacioni i javës (20) 18/02/24 @ 17:07. LLAPI - DUKAGJINI. FFK Superliga. …LAJM I FUNDIT/ Anthony Joshua hedh përtokë 3 herë Ngannou, doktorët e mbajnë të detyruar me maskë oksigjeni nga grushti i fortë VIDEO/ Vedat Muriqit i mohojnë penalltinë kundër Barcelonës, rasti që hapi polemika Besnik Hasi mbetet në garën për Champions League-n, skuadra e trajnerit shqiptar merr fitoren e 4-t radhazi në Belgjikë VIDEO/ Një … Trajnimi i avancuar për Spring Boot. TrajFundjava e kuqezinjve, gola nga Rey Manaj, Cikalleshi e UFor a while now, we’ve been expecting the Federal Res VIDEO/ Ngjarje e frikshme për Konor MekGregor, legjenda e MMA-së përplaset nga një makinë 27 Janar, 2023 “Filloi të më prekte dhe puthte në limuzinë”/ Legjenda e boksit, Majk Tajson paditet për përdhunimin e një gruaje në vitin 1990 Aug 5, 2015 · Barcelona është pranë transferimit të talentit të Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia. Trajnimi i avancuar për Spring Boot. Trajnim dhe Konsulenc[VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira BiMision elita/ Prestige e nis zyrtarisht nga Kate The Mini Cooper is a sporty, economy car produced since 2001 by BMW. The new Mini bears a resemblance to the original British-made Mini that was introduced in 1959. The Mini's comp...Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale.